To autorska metoda treningowe, na której opracowanie złożyło się 10 lat doświadczenia trenerskiego, dziesiątki podopiecznych podczas treningów personalnych i tysiące na zajęciach grupowych, a także tysiące godzin poświęconych treningowi zawodniczemu.
THE BEAST METHOD łączy w sobie elementy treningu funkcjonalnego, CrossFitu, treningu motorycznego, weightliftingu, powerliftingu oraz functional bodybuildingu. Nasi trenerzy wybiorą najbardziej skuteczne narzędzia z wyżej wymienionych dziedzin, by w maksymalnie efektywny sposób pomóc Ci w osiągnięciu wybranego przez Ciebie Celu.

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną

Ariel Barwiński

HEAD COACH / TRENER

 • TRENER PERSONALNY 
 • CROSSFIT TRAINER LEVEL 2
 • CROSSFIT WEIGHTLIFTING TRAINER.                                            PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
 • NCSC 1 STRENGTH & CONDITIONING COACH
  (Przygotowanie motoryczne)
 • JUŻ WKRÓTCE INSTRUKTOR KICKBOXINGU I BOKSU

Stawiam na skuteczność. Moi podopieczni budują swoją sprawność i zdrowie każdego dnia. 10 lat doświadczenia trenerskiego i treningu zawodniczego pozwoliły mi zdobyć doświadczenie w wielu dziedzinach treningu. 
Dzięki mojej wszechstronności możesz pracować nad sylwetką, budować sprawność ogólną, ale też nauczyć się chodzić na rękach i dźwigać ciężary w stylu olimpijskim. To Twój wybór, Ty wybierasz cel, a ja najbardziej skuteczne narzędzia, które pomogą Ci w jego osiągnięciu przy okazji poprawiając zdrowie i sprawność fizyczną.

Od 2012 całkowicie poświęciłem  się CrossFitowi, stając się jednym z najbardziej doświadczonych trenerów i zawodników CrossFit w Polsce, wygrywając i stając na podium licznych zawodów krajowych oraz europejskich (18x podium, 7x 1 miejsce).

Swoje doświadczenie budowałem w jednych z największych klubów CrossFitowych w Polsce (CrossFit 72D, CrossFit Solvay, CrossFit Zagłębie Eagles, CrossFit Sparta Rage), często pełniąc funkcję Head Coacha, a także jako organizator warsztatów treningowych High Performance Program, oraz szkoleniowiec Super Trainer Academy. 

Tomasz Przyszlakowski

TRENER

Zajmuję się pomaganiem w powrocie do aktywności po kontuzjach. Moja kariera trenerska zaczęła się 4 lata temu, od tego czasu stale się rozwijam, czego przykładem jest niedawne rozpoczęcie najbardziej prestiżowego w Polsce szkolenia trenera medycznego Blackroll Therapy.
Wielu osobom pomogłem pozbyć się bólu, a także zaufać swojemu ciału po przebytych urazach. Dodatkowo swoją przygodę zacząłem z trójbojem siłowym, więc wiem, na jak duże przeciążenia jest narażony nasz organizm.
Jestem na czwartym roku fizjoterapii, dzięki czemu zdobyłem dużą wiedzę na temat funkcjonowania człowieka. 

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną

Sebastian Bojdo

TRENER

Swoją przygodę trenerską rozpocząłem wraz z początkiem studiów, już ponad 3 lata temu. Stale doskonalę swoją wiedzę bazując na certyfikowanych kursach jak i teorii z książek, którą później przelewam w praktykę. Opieram się na przekonaniu, że wszechstronność jako baza jest kluczem w każdej dyscyplinie.
—————————-
Jestem także aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, gdzie w ostatnim czasie udało mi się zdobyć 2 złote medale na Mistrzostwach Europy WPA.
———————————
Moi podopieczni nie narzekają na nudę w czasie treningów, a i efekty mają adekwatne do włożonej pracy. Sprawiam, że przekraczanie własnych granic staje się nie tylko realne, ale i przyjemne.
—————————
A my dodamy tylko, że jeśli kiedykolwiek siła była Waszym słabszym punktem, to po treningach z Sebastianem zmieni się to o 180°, ale jak ma się to nie udać, kiedy on sam dźwiga 270kg w martwym ciągu 
Może tez się okazać, że od dawna funkcjonujecie poza prawem, kiedy przy np. przy wyciskaniu na ławeczce Sebastian wypunktuje Wam to, co jest „NIELEGALNE” 

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną

Filip Ujejski

TRENER

 • CrossFit Level 1 Trainer
 • CrossFit Dumbbells
 • CrossFit Run
 • CrossFit Programming
 • Trener Przygotowania Motorycznego
 
Filip nauczaniem ludzi zaczął zajmować się w 2018 roku, zaczynając od kursu CrossFit lv1 systematycznie pogłębiał swoją wiedzę i wciąż to robi. Doświadczenie zbudował prowadząc zajęcia i treningi personalne w klubie OpenFit. Jest młodym mężczyzną pełnym pasji i zaangażowania. Filip stawia na wiedzę i nieustanny rozwój osobisty.
Jego podopieczni poprawiają swoje zdrowie, sprawność fizyczną i osiągają swoje cele.