Treningi personalne Kraków

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł osiągnąć wyznaczony sobie cel? Chcesz zadbać o kondycję i wymarzoną sylwetkę? Nasza siłownia to wymarzone do tego miejsce. Oferujemy profesjonalne wsparcie oraz treningi personalne. Kraków to miejscowość, w której znajduje się nasze studio treningowe. To właśnie tutaj wraz z naszymi podopiecznymi pracujemy nad poprawą sylwetki, zapewniając tym samym codzienną dawkę ruchu.

Studio treningu personalnego - Kraków

Aktywność fizyczna wpływa niemal na każdy aspekt naszego zdrowia. Dawka codziennego ruchu to odpowiednie dotlenienie mózgu, wsparcie układu ruchu, oddechowego oraz krążenia. Wykonując ćwiczenia, wspieramy również nasze hormony, zdrowy oraz regenerujący sen. Nasi podopieczni podkreślają, że regularne ćwiczenia redukują również stres, wpływają na pozytywne samopoczucie, a często zmniejszają również objawy różnych schorzeń towarzyszących. Z tego powodu regularne treningi to doskonały pomysł, który pomoże w osiągnięciu wymarzonych celów.

Nasze studio treningu personalnego w Krakowie to miejsce, gdzie spełniamy marzenia naszych podopiecznych. Dobieramy program do indywidualnych potrzeb oraz możliwości, co sprawia, że ćwiczenia są nie tylko efektywne, ale również przyjemne. Dlaczego treningi personalne (Kraków) są godne uwagi? Przede wszystkim profesjonalista może wesprzeć nas na wielu polach. Trener pokaże, w jaki sposób prawidłowo wykonywać ćwiczenia, tak aby były one efektywne. Nieumiejętny trening może zakończyć się nawet kontuzją, a często prowadzi do pogłębienia obecnych wad postawy.

Trenerzy personalni (Kraków) dobiorą odpowiednią technikę treningu, dopasowując ją do indywidualnych możliwości. Wsparcie ze strony naszej kadry to również solidna dawka motywacji, której często brakuje, podejmując wyzwanie związane z treningami. Jeżeli chcesz wytrwać w swoim postanowieniu, skorzystaj z pomocy trenera personalnego. To również nieocenione wsparcie w kwestii prowadzenia zdrowego stylu życia, również diety czy stosowania odpowiednich suplementów.

Studio Treningu Personalnego Kraków

Nasze studio treningowe w Krakowie może pochwalić się  autorskim programem treningowym, dzięki któremu osiągniecie wyznaczonych celów jest jeszcze łatwiejsze. Opracowaliśmy trzy unikatowe cele treningowe – wysportowana sylwetka, żelazne pośladki oraz 6-pak. Możesz wybrać ten, który odpowiada najbardziej Twoim oczekiwaniom. Nasi trenerzy personalni (Kraków) opracują również indywidualny plan, jeżeli masz inne wymagania. Jesteśmy w stanie skutecznie przygotować do zawodów sportowych czy opracować program uwzględniający indywidualne potrzeby. Nasze programy treningowe łączą w sobie różne dyscypliny sportu, dzięki czemu mamy pewność, że dbamy o cały organizm, a nie tylko poszczególne jego partie.

To autorska metoda treningowe, na której opracowanie złożyło się 10 lat doświadczenia trenerskiego, dziesiątki podopiecznych podczas treningów personalnych w Krakowie i tysiące na zajęciach grupowych, a także tysiące godzin poświęconych treningowi zawodniczemu.

THE BEAST METHOD łączy w sobie elementy treningu funkcjonalnego, CrossFitu, treningu motorycznego, weightliftingu, powerliftingu oraz functional bodybuildingu. Nasi trenerzy wybiorą najbardziej skuteczne narzędzia z wyżej wymienionych dziedzin, by w maksymalnie efektywny sposób pomóc Ci w osiągnięciu wybranego przez Ciebie Celu.

Nasi trenerzy personalni Kraków zapewniają przyjazną atmosferę, kompleksowe wsparcie, a także odpowiednią dawkę wiedzy i motywacji. W ten sposób będziesz mógł dostosować trening do własnego stylu życia oraz obowiązków zawodowych. Warto pamiętać, że trening to jednak nie wszystko – pamiętaj o odpowiedniej ilości spożywanych płynów, a także zdrowej diecie. W tym wszystkim pomoże Ci nasze studio treningu personalnego w Krakowie. Nasi podopieczni doceniają doskonałe wyposażenie siłowni, przyjazną atmosferę w trakcie treningów, a także bogatą wiedzę trenerów, którzy służą wsparciem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami opracowanych przez nas programów, a także do kontaktu w celu ustalenia szczegółów treningu personalnego w Krakowie. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy, jaką najlepiej wybrać opcję.

Wybierz swój cel

WYSPORTOWANA SYLWETKA

Cel - wysportowana sylwetka

3+ TRENINGI / TYDZIEŃ 

CZAS: ~ 60′

100 PLN

/30 dni
BEAST BODY w oparciu o treningi funkcjonalny, CrossFit oraz przygotowanie motoryczne, pomoże Ci w ukształtowaniu sportowej sylwetki.
Czytaj więcej Cel uboczny? Zyskasz większą sprawność fizyczną i zdrowie!

ŻELAZNE POŚLADKI

Zbuduj żelazne pośladki.

3 TRENINGI / TYDZIEŃ 

CZAS: ~ 20′

49 PLN

/30 dni
PEACH PERFECT PROGRAM to trening budujący i kształtujący pośladki.
Czytaj więcej *Doskonały suplement do BEAST BODY, jeśli zależy Ci na mocnych i kształtnych pośladkach.

6-PAK

Zbuduj 6-pak.

3 TRENINGI / TYDZIEŃ 

CZAS: ~ 20′

49 PLN

/30 dni
SIX CORE to program na mięśnie brzucha i wzmacniający core.
Czytaj więcej *Doskonały suplement do BEAST BODY, jeśli chcesz wzmocnić i ukształtować mięśnie brzucha i core.

program indywidualny

Indywidualny program treningowy

Niestandardowy program treningowy stworzony i zaprogramowany do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów z regularnymi konsultacjami online, analizami wideo w oparciu o feedback.  

  • Dopasowany do Twojego stylu życia i czasu
  • Dopasowany do Twojego poziomu i umiejetności 
  • Zaprogramowany do osiągnięcia Twoich celów

Konsultacje onine

Analizy wideo 

Modyfikacja na podstawie codziennego feedbacku

Skontaktuj się ze mną w kwestii indywidualnego programowania.