THE BEAST

GYM

Porozmawiajmy

BĄDŹ #EVERYDAYATHLETE

Osiągnij swój cel.

the beast gym

Wejdź na wyższy poziom treningu

To autorska metoda treningowe, na której opracowanie złożyło się 10 lat doświadczenia trenerskiego, dziesiątki podopiecznych podczas treningów personalnych i tysiące na zajęciach grupowych, a także tysiące godzin poświęconych treningowi zawodniczemu.
THE BEAST METHOD łączy w sobie elementy treningu funkcjonalnego, CrossFitu, treningu motorycznego, weightliftingu, powerliftingu oraz functional bodybuildingu. Nasi trenerzy wybiorą najbardziej skuteczne narzędzia z wyżej wymienionych dziedzin, by w maksymalnie efektywny sposób pomóc Ci w osiągnięciu wybranego przez Ciebie Celu.

TRENERZY

CENNIK

PROGRAMY TRENINGOWE

the beast method

Wejdź na wyższy poziom treningu

Trenuj mądrze, dbaj o zdrowie i osiągaj swoje cele.
– THE BEAST METHOD

Programowaniem zajmuje się head coach Ariel Barwiński, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników i doświadczonych trenerów CrossFit w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie także:

  • treningi personalne
  • plany treningowe
  • plany dietetyczne i suplementacyjne
  • szkolenia, campy i warsztaty treningowe
  • w niedalekiej przyszłości platformę streamingową / webinary 
  • e-booki 

HEAD COACH

The Beast Method to nie tlyko treningi personalne i plany treningowe. 

Ariel Barwiński

TRENER

CrossFit Level 2 Trainer
CrossFit Weightlifting Trainer
NCSC 1 Strength & Conditioning Coach (Przygotowanie motoryczne)
Trener Personalny

Od 2012 całkowicie poświęcił się CrossFitowi, stając się jednym z najbardziej doświadczonych trenerów i zawodników CrossFit w Polsce, wygrywając i stając na podium licznych zawodów krajowych oraz europejskich (18x podium, 7x 1 miejsce).

Swoje doświadczenie budował w jednych z największych klubów CrossFitowych w Polsce (CrossFit 72D, CrossFit Solvay, CrossFit Zagłębie Eagles, CrossFit Sparta Rage), często pełniąc funkcję Head Coacha, a także jako organizator warsztatów treningowych High Performance Program, oraz szkoleniowiec Super Trainer Academy. 

Ariel stawia na skuteczność. Jego podopieczni budują swoją sprawność i zdrowie każdego dnia, a jego zawodnicy stają na najwyższych stopniach podium w zawodach krajowych i zagranicznych. 

ZAKRES WSPÓŁPRACY:

Co mówią podopieczni

"Jakie są konsekwencje ponad dwuletniej pracy według programowania treningu przez Ariela? Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że wezmę udział w różnych zawodach i za każdym razem ukończę je w pierwszej piątce, innym razem je wygram, a później dostanę się na jedno z największych wydarzeń w świecie CrossFit - Athens Throwdown, to uznałabym to za doskonały żart."

1 miejsce Amateur Silesian Battle

ALICJA KUNICKA
Indywidualny program treningowy
"Ariel pokazał mi w jaki sposób mogę wszystko poprawić, dosłownie wszystko . Poprzez przygotowanie do treningów, treningi i starty w zawodach. Szkoda, że nasze drogi tak późno się skrzyżowały. Z drugiej strony, dobrze, że w ogóle. Szczerze polecam go jako trenera, osobę programująca treningi i jako człowieka w 100%."

3 miejsce Medieval Games

MARIUSZ
Indywidualny program treningowy
"Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego trenera z doskonałą znajomością ludzkiego ciała i wiedzą jak układać plan treningowy dopasowany do celów i możliwości podopiecznego. Taki który wierzy w swoich podopiecznych i motywuje. A przy tym po prostu FAJNY CZŁOWIEK."
ELWIRA POSŁAJKO
Indywidualny program treningowy + treningi personalne
''Wymagający profesjonalist. Kropka.''

3 miejsce Roma Throwdown (Beginner)

TOMASZ BURGIEL
Indywidualny program treningowy